czwartek, 23 sierpnia 2012

Nieformalna Grupa Białostockich Blogerek Kulinarnych

Dziś mam dla Was wielką przyjemność ogłosić, że nowopowstała Nieformalna Grupa Białostockich Blogerek Kulinarnych zaczyna swoją działalność :)

Pod koniec września, wraz z początkiem jesieni, planujemy zorganizować wymianę przetworów. Wszyscy, którzy mają chęć wziąć w niej udział, powinni śledzić uważnie informacje na naszych blogach (a wkrótce utworzy się też fanpejdż na facebooku) o dokładnej dacie i miejscu spotkania.

W wielkim skrócie - wydarzenie będzie polegało na tym, że każdy chętny może przynieść swoje przetwory i wymienić się nimi z innymi uczestnikami. Wymiana będzie miała formę targu - to tylko od Was zależy, czy wymienicie słoiczek grzybków na powidła śliwkowe czy przecier malinowy :)

Tą skromną imprezą zamierzamy oficjalnie obwieścić światu, a szczególnie naszemu miastu, Białemustokowi ;), istnienie naszej Grupy. Grupę tę tworzą blogerki kulinarne, w składzie: Asia, Edyta, Hania, Magda, Sylwia i ja. Na razie jest nas sześć, wszystkie ciągle myślimy o gotowaniu i chciałybyśmy się dzielić naszą wiedzą i pasją z innymi. 

Co będzie dalej? Zobaczymy, co przyniesie czas :)

Zapraszam! :)

3 komentarze:

  1. hahaha Ewa, daj cudzysłów czy jakiś uśmiech przy tym "ciągle myślimy o gotowaniu", bo znowu pójdzie w świat, że jakieś kuchty beż życia poza kuchnią się zebrały ;) hihih :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja jeszcze myślę o sprzątaniu... :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Hyhy, no właśnie specjalnie napisałam to kursywą, żeby było wiadomo, że to nie do końca na poważnie ;) A wtajemniczeni wiedzą, o co chodzi :D Myślałam jeszcze o tym, żeby podlinkować to do tego artykułu o Edycie, ale muszę wpierw go znaleźć ;)

    OdpowiedzUsuń